Перехід до ринкових умов і структурна перебудова економіки України призвели до корінних змін у будівельному комплексі. Будівельний ринок України розвивається, застарілі технології відходять у минуле, на зміну їм приходять сучасні, що відповідають світовим стандартам маркетингові роботи при виборі шуканого матеріалу, технології, постачальника або підрядника. ТОВ «Едванс Інвест» не відстає від інноваційних підходів у будівництві.


Ми - молода компанія , яка динамічно розвивається на будівельному ринку. Будуємо об'єкти виробничого та промислового призначення; стрімко розвиваємося і здійснюємо вагомий внесок в розвиток будівельного ринку України; орієнтуємось на найвищі стандарти будівництва, застосовуючи передові технології та досвід.


Наша компанія була заснована 01 жовтня 2013 року в м. Києві. Директор компанії є Іглінський Ігор Володимирович, який має значний досвід в будівельній справі. Під його керівництвом будувались житлові будинки, торгівельний центр, реконструювалися площі та дороги.

 

Наші принципи:

  • Індивідуальний підхід - ми знаємо, що сучасному клієнтові необхідні нестандартні рішення та індивідуальний підхід, тому в будь-якій ситуації і незалежно від виду будівельних робіт або будівництва, ми пропонуємо його своїм клієнтам.
  • Якість - ми впевнені, що отримати хорошу репутацію, стати лідером у своїй галузі, можна лише якісно виконуючи свою роботу.
  • Дотримання термінів - основна проблема роботи з будівельними компаніями, це недотримання ними обумовлених термінів. Наша компанія намагається працювати якісно та оперативно, щоб наші клієнти отримували замовлену і вироблену послугу в точно визначені терміни.